Blijven werken aan je ontwikkeling? Learned gaat je hierbij helpen.

Vorig jaar hebben we Learned geïntroduceerd. Een performance managementsysteem. We zien dat een groot aantal afdelingen hier voortvarend mee aan de slag zijn gegaan. Ook binnen KI.

Learned helpt je om je verder te ontwikkelen en in gesprek te gaan met je leidinggevende. Maar wat bedoelen we nu eigenlijk met 'verder ontwikkelen'?

Misschien heb je de ambitie om verder te groeien, maar het kan natuurlijk ook dat heel graag het werk wat je doet wilt blijven doen. Ook dan gaat Learned je helpen. Het helpt je om samen met je leidinggevende te bespreken hoe je je werk kunt blijven doen, te bespreken wat je nodig hebt om fit en vitaal te blijven of hoe je jouw dienstverlening naar veehouders verder kunt verbeteren.

Learned helpt jou en CRV ook om samen aan de doelen van de organisatie te werken. Neem bijvoorbeeld Future Proof Dienstverlening, samen met je leidinggevende kun je afspraken maken wat jouw bijdrage is, hoe je een andere manier van werken kunt omarmen of eventueel bijscholing kunt volgen.

We willen natuurlijk allemaal ons vakmanschap blijven bieden aan veehouders, nu en in de toekomst. Dus neem eens een kijkje of vraag je leidinggevende ernaar.

Download Learned in de app store en log in met je CRV inloggegevens.